ISAF Güvenlik Fuarı’nda en yeni ürünler tanıtıldı

[vc_row onepage_skin=”light”][vc_column][evc_section_title text_alignment=”center” enable_separator=”yes” title=”ISAF Güvenlik Fuarı’nda en yeni ürünler tanıtıldı” separator_width=”50%”][tm_spacer size=”xs:30;sm:30;md:30;lg:30″][vc_column_text]Dünyanın önde gelen güvenlik firmalarının katıldığı fuarda, ÖLÇSAN’ın sergilediği biyometrik ürünler dikkat çekti

Güvenlik endüstrisinin en önemli fuarlarından olan uluslararası “ISAF Security Fuarı” 17-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. Güvenlikle ilgili tüm konuları kapsayan fuarda, “Biyometrik” güvenlik sistemleri yine ön plandaydı.

30 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından olan ÖLÇSAN, ISAF’ta en yeni ürün ve uygulamalarını sergiledi. Dört gün süren fuarda ÖLÇSAN’ın K!M pozitif, Morpho, HID, EyeLock ve Irience markalarının geçiş kontrol, biyometri, akıllı kartlar, çevre ve sınır güvenliği alanlarında kullanılan ürünleri ve uygulamaları tanıtıldı.

ÖLÇSAN’ın biyometrik kimlik doğrulama sistemi kapsamında geliştirdiği K!M pozitif’in yanı sıra K!M KİMO Geçiş Kontrol ve Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) fuarda ilgi çeken ürünlerin başında geldi. K!M Geçiş Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi her türlü kontrol ve okuyucu cihazı desteklemektedir. Bu sistemle; parmak ve parmak damar izi, iris, göz damarı, yüz ve hareket gibi biyometriler ile kimlik doğrulama yapılmaktadır. Ayrıca geçiş kontrol sistemine entegre edilmiş CCTV kamera ve UHF ile plaka tanıma da sağlanabilmektedir.

Fuarda ayrıca EyeVerify ve Ölçsan’ın ilk ortak projeleri olan ve Avrupa’da ilk defa EyeVerify’ın ‘Eyeprint ID’ teknolojisi ile kullanıcılara, gözlerini sisteme tanıtarak şifre kullanmadan sisteme giriş olanağı sağlayan gözle doğrulama sistemi de büyük ilgi gördü. ÖLÇSAN’ın fuarda sergilediği ürünler arasında; bilgisayar, cihaz ve kart üzerinde doğrulama ile kişilerin bilgisayara, uygulamalara ve hatta verilere biyometrik ve güvenli erişimini sağlayan “Yüksek Güvenlikli Parmak İzi Kimlik Doğrulama Terminali” de bulunmaktaydı.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row onepage_skin=”light”][vc_column][/vc_column][/vc_row]